fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
SKRA WIELKOPOLSKA
Widzimy się na treningach

Turniej w Obornikach

Nasi zawodnicy w ostatni weekend uczestniczyli w Turnieju Halowym z okazji 100-lecia Sparty Oborniki. Poza naszą drużyną w turnieju uczestniczyli Gool Wągrowiec, APR Skoki, Patria Buk i dwie drużyny gospodarza turnieju Akademii Piłkarskiej Oborniki. Turniej zakończyliśmy bez zdobyczy punktowej i bramkowej lecz zebrane doświadczenie na pewno zaprocentuje na przyszłość. Wyróżnionym zawodnikiem naszej drużyny został Wojtek Wegner.

Najnowsze galerie
Pierwsza galeria
Druga galeria
Trzecia galeria
Pozostałe aktualności

Partnerzy Klubu

  • Mechanika Pojazdowa Otusz
  • Zina