fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
SKRA WIELKOPOLSKA
Widzimy się na treningach

"Gramy dla Wojtka" - Turniej

W niedzielę 19 grudnia Klub nasz wystawił drużynę w turnieju charytatywnym „ Gramy dla Wojtka” organizowanego w Mosinie. Poprzez uczestnictwo w turnieju chcieliśmy dołożyć naszą cegiełkę w szczytnym celu. Drużyna „SKRA GOLD Team”, która reprezentowała nasz Klub była złożona wyłącznie z zawodników, którzy pierwsze kroki na drodze piłkarskiej postawili właśnie u nas. A zespół poprowadził trener, który zapisał się na kartach historii klubu awansem do A-klasy Jopek Arkadiusz oraz pomysłodawca projektu prezes klubu Adam Kocik. Drużynę tworzyli:  1- Zimny Jakub 2- Jopek Igor 3-Baranek Bartosz 4- Smoczek Patryk 5- Gawron Kinga 6- Sutkowska Patrycja 7- Tonder Filip 8- Kempa Adam 9-Górczak Damian 10- Świątek Bartek 11-Stefański Wiktor,

W turnieju zmierzyliśmy się i osiągnęliśmy następujące wyniki:

SKRA GOLD Team – KOBejot FC 6:0

SKRA GOLD Team – Stella Luboń 2:2

SKRA GOLD Team – Gmina Brodnica 1:0

SKRA GOLD Team – EL-Pietz  3:3

W ćwierćfinale spotkaliśmy się z drużyną Galicjanie, gdzie do 30s przed końcem meczu prowadziliśmy 1:0. Na pół minuty przed zakończeniem spotkania Galicjanie wyrównali stan meczu. Dopiero w szóstej serii rzutów karnych odpadamy z turnieju. Odpadamy lecz z podniesionym czołem bo celem było dołożenie naszej cegiełki w tym szczytnym celu. Na pocieszenie usłyszeliśmy od organizatorów iż zespół grał najładniejszą dla oka piłkę. Dodamy iż zespół to zawodnicy w większości z roczników 2002-2007 z małym wyjątkiem oraz dwoma Damami, ale za to jakimi????.

Na listę strzelców turnieju wpisali się:

Zimny x4

Stefański x3

Tonder x3

Kempax2

Jopek, Gawron, x1

Rzuty karne w ćwierćfinale wykonywali: Tonder, Jopek, Stefański, Zimny, Świątek, Smoczek.

Najnowsze galerie
Pierwsza galeria
Druga galeria
Trzecia galeria
Pozostałe aktualności

Partnerzy Klubu

  • Zostań Partnerem SKRY
  • Otusz