fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
SKRA WIELKOPOLSKA
Widzimy się na treningach

PIKNIK RODZINNY

Mamy dla was świetny plan na udany dzień! Piknik rodzinny z rywalizacją sportową i pokazem jednostki straży pożarnej OSP Otusz to kombinacja, która na pewno zapewni mnóstwo zabawy i emocji dla wszystkich uczestników.

Już 18 maja 2024 

1500 mecz SKRA vs Wilki Dąbrówka

1500-1730 przyjmowanie zgłoszeń do rywalizcaji sportowej rodzin

1800 rywalizacja sportowa

Piknik na świeżym powietrzu z mnóstwem pysznych potraw i napojów. Możecie przygotować tradycyjne grillowane dania, sałatki, owoce, a także pyszne desery we własnym zakresie.

Różne konkurencje sportowe dla wszystkich grup wiekowych. począwszy od sztafety rodzinnej poprzez bieg w workach no i nie może zabraknać turniej w rodzinną piłkę nożną. 

Pokaz Jednostki Straży Pożarnej OSP Otusz: To świetna okazja, aby miejscowa jednostka straży pożarnej zaprezentowała swoje umiejętności. Pokaz ratowania osób z opresji, gaszenie pożarów czy pokaz działania specjalistycznego sprzętu na pewno wzbudzi wasze zainteresowanie i podziw na pikniku pikniku.

Zapraszamy wszystkie chętne rodziny do uczetnictwa, Boisko w Otuszu

Najnowsze galerie
Pierwsza galeria
Druga galeria
Trzecia galeria
Pozostałe aktualności

Partnerzy Klubu

  • Zostań Partnerem SKRY
  • Otusz